• Bu konu 2 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 hafta 3 gün önce Vildan tarafından güncellenmiştir.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #901 Yanıtla
   Beyhan Civelek
   Ziyaretçi

   11 yıl önce el terlemesi için ameliyat oldum. El terlemem geçti. Yüz kızarıklığı sorunum vardı ciddi miktarda azaldı. Ayaklarımdaki terlemede azaldı.
   Ameliyattan sonra refleks terleme oluştu ama zamanla giderek azaldı. yemek erken terlemeye başladım 2-3 yıl mevsimsel (yaz aylarında) olarak devam etti ve zamanla geçti. Bir göz kapağımda düşü oldu ancak zamanla farkedilmeyecek seviyeye geldi. İdare edilebilir refleks terlemem var.
   Sol elimde terleme tamamen geçti. Sağ elimde zamanla terleme oluşmaya başladı. Ameliyat benim için çok iyi bir karardı. Ancak herkes farklı sonuç alıyor çok iyi ve çok kötü ameliyat hikayeleri duydum.

  • #918 Yanıtla
   isimsiz
   Ziyaretçi

   İki kez ameliyat oldum. Sinirler yeniden oluştu ve tekrar ameliyat oldum. Çok sıcak olduğunda ve çalıştığımda ortaya çıkan refleks terleme oluştu. Yemek yerken terlemeye başladım. Koltuk altı ve ayaklarımdaki terlemede hafif azalma oldu. Ama ellerim kupkuru ve önceden yapamadığım bir çok şeyi gönül rahatlığıyla yapabiliyorum. Ameliyat olduğuma memnunum.

  • #1069 Yanıtla
   Vildan
   Ziyaretçi

   13 yaşımdan beri ellerim ve koltukaltlarım terliyor. kıyafetlerimde ter izleri kalıyordu. 1 yaşında ameliyat oldum. klipsli ets ameliyatndan sonra terleme aniden durdu. ancak sene sonra terleme geri geldi. şuanda botoks ve iyontoforez kullanıyorum.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
Yanıtla: Klipsli ets ameliyatı olanlar
Bilgileriniz: